ilustrácia

Ako si vybrať „TEN“ správny zásnubný prsteň?

Celkové hodnotenie
hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
 • www.najzlato.sk
 • 31.07.2015
 • 4
 • šperky,prstene,zásnubné prstene,zlatníctvo

V mojom okolí sa poslednú dobu zasnúbilo veľa mojich kamarátok. Prvá a najdôležitejšia otázka bola aký je tvoj prsteň? Prekvapili ma odpovede kamošiek, kde sa ani jednej ich snubný prstienok až tak nepáčil. Nie že by nebol pekný, práve naopak, ale nebol ten ich vysnívaný. Takže milí páni prvá rada počúvajte svoje partnerky, lebo ten prsteň bude na ich prste. Tak dávame pár inšpirácií ako vybrať ten správny zásnubný prsteň.

čítať ďalej

Zoradiť podľa

Najnovšie komentáre

Ako si vybrať „TEN“ správny zásnubný prsteň?

No mne manžel dal náááádherný snubný prsteň :) Fakt trafil sa do môjho vkusu. Tiež trafil veľkosť ale musím povedať, že to je zásluha mojej kamarátky, ktorá ma zobrala do kamennej predajne Rýdla a ona si tam skúšala obrúčky a tak nenápadne mi podsunula snubné prstene a mne to ani netrklo, páčili sa mi tak som si ich skúsila. Jeden bol úúplne nádherný a ako s kamarátkou som sa s ňou rozprávala, že ktorý je pekný ale ani by ma nenapadlo, že ona takto ide ruka v ruke s manželom :D Ale tak mám nádherný snubný prsteň :) presne taký aký som chcela, je krásny a kvalitný.

 • Maja
 • 25.01.2017 19:42

Ako si vybrať „TEN“ správny zásnubný prsteň?

tak mi sa najviac páči prsteň blake a potom kate, ten modrý je nádherný a ešte má aj nejakú históriu, to sa u nás moc nenosí. Jooguda - vy ste ako zásnubný prsteň dostala prsteň snubný? Alebo aspoň tak som to pochopila z vášho príspevku. Prstienky sú pekné, ale na mňa zbytočne zdobené. Mám radšej jednoduché šperky. maťa - pozerala som sa na tie stránky obrúčky-rýdl.sk a majú tam veľmi pekné veci. Hneď mám asi šesť tipov na zásnubný prsteň :) Ale na to si asi budem musieť počkať. Zatiaľ nič nenaznačuje tomu, že by ma chcel partner o ruku požiadať. Ale jeho výbere by som sa nebála, má dobrý vkus.

 • atlaska
 • 25.01.2017 15:47

Ako si vybrať „TEN“ správny zásnubný prsteň?

Mne partner vybral zásnubný prsteň, ktorý sa páčil i mne. Ak Ťa skutočne miluje, dá na tvoj názor. Ten môj to urobil originálnym spôsobom, požiadal o pomoc s výberom moju sestru a spolu zašli na jednu internetovú stránku a spolu vybrali tento: https://www.123snubniprsteny.cz/rauschmayer-30-04242-31-04242-zlutezlato-333.html. Rozhodne sa obaja trafili do môjho vkusu a ja som hrdá budúca nevestička :)

 • Jooguda
 • 22.09.2016 21:33

Ako si vybrať „TEN“ správny zásnubný prsteň?

Myslím, že ak partner naozaj snúbenku pozná, tak aspoň vie, aký štýl preferuje a podľa toho sa dá aspoň odraziť. Ak si s výberom partner nevie rady, mal by určite požiadať o radu niekoho z rodiny - mamičku, sestru alebo najlepšiu kamarátku, ale aby to neprezradili: D ja treba priateľovi stále ukazovala nejaké prstienky, ktoré by sa mi ako zásnubný páčili a keď som našla svoj vysnívaný http://www.obrucky-rydl.sk/zasnubni-prsten-model-love-060 tak som mu ho poslala a buď si to zapamätal alebo našiel niekde v histórii, ale dostala som ho a sklamaná som teda nebola. Ja by som bola rada za každý zásnubný prstienok od môjho "pána božského" :)

 • maťa
 • 06.05.2016 14:00