PERFECT EDGE je jedinečný systém na tvarovanie okrajov trávnika, záhonu príadne chodníka v záhrade. Ocenia ho niele záhradný realizátori, ale aj domáci kutilovia. Už nikdy nebudete potrebovat špagát, kriedu, dosky a iné na zameriavanie záhonu, odteraz Vám bude postačovať vybrať si jeden zo 63 vzorov PERFECT EDGE vzorkovníka, alebo vymyslieť si vlastný a môžete sa rovno pustiť do realizácie!

Iba v 3 krokoch vytvoríte perfektný vzhľad každého záhonu.

1. krok: Vyberiete si vzor, alebo si vymyslíte vlastný vzor

Najprv si vyberiete/vymyslíte ako by mal záhon vyzerať. Následne prehliadnete vzorkovník a nájdete svoj vzor, kde vyčítate ktoré komponenty Vám budú potrebné, prípadne si vzor vyskladáte podla svojej fantázie. Jednotlivé prvky systému Perfect Edge položíte v požadovanom tvare na vybranú časť upravovanej plochy (trávnika) a ak sa Vám výsledný tvar bude páčiť pokračujete na druhý krok.

2. krok: Upevnenie, orezanie a odobratie vnútornej časti šablóny

Finálny vzor pripevníte k povrchu kotviacimi prvkami, zoberiete rýľ a vyrežete daný tvar z vnútornej strany šablóny. Následne odoberiete všetko z vnútornej časti šablóny s tým že PERFECT EDGE ostáva na svojom mieste pre zabezpečenie pekných okrajov počas hrubých prác. Ak máme vnútorný povrch pripravený pokračujeme na tretí krok.

3. krok: Finalizácia!

Vnútornú stenu záhonu odporúčame spevniť a oddeliť od záhonu neviditeľnou oddeľovacou lištou Eko-Brim a následne vykonať výsadbu záhonu. Po dokončení odstránite šablónu Perfect EDGE na presné okraje a záhon je hotový.

  • PesiaZona.sk
  • 27.11.2014
  • perfect edge,okraj trávnika
  • Vaše hodnotenie

Diskusia

Pridať komentár

Informujte ma o nových príspevkoch emailom

Pridať komentár

Zdielať

Celkové ohodnotenie

Kategórie článku