Tohtoročné trendy sa nesú i v znamení výrazných náhrdelníkov, ktoré je možné nosiť na niekoľko spôsobov. Predstavíme si základné triky, o ktorých by ste mali určite vedieť.

1. V prvom rade je potrebné povedať, že výrazné náhrdelníky, nie sú pripisované iba slávnostným príležitostiam. Práve naopak. Čím ďalej, tým viac je ich možné vidieť na dámach i počas bežného dňa. Kľudne ich môžete zaradiť do bežného pracovného outfitu, a to v podobe "basic" kúska, akým je biela košeľa, ktorú doplníte práve takýmto šperkom. Spolu so sukňou s vysokým pásom alebo klasickými cigaretovými nohavicami vytvoríte veľmi trendový pracovný outfit. Zakončite to jednoduchým sakom a topánkami, akými sú napríklad vysoké lodičky či mokasíny a budete vyzerať ako vystrihnutá z módneho časopisu.

2. Výrazný náhrdelník môžete nosiť kľudne i na vlnené svetre či dokonca mikiny. Výbornou voľbou je jednofarebný, štrikovaný sveter, ktorý doplníte farebným náhrdelníkom. Celkový outfit stačí skombinovať s úzkymi džínsami a zakončiť to veľmi trendovým "oversized" kabátom. V zimnom období outfit podčiarknu členkové čižmy a kvalitná kožená kabelka.

3. Ako som už jemne načrtla, po takomto type šperku môžete veľmi smelo siahnuť i v prípade, že sa chystáte na nejakú večernú či slávnostnú príležitosť. A čo tak oslava Nového roka? Určite neostanete nepovšimnutá, ak zvolíte v súčasnosti veľmi populárnu "tutu" sukňu alebo inú sukňu strednej dĺžky z tylového materiálu, ktorú doplníte obyčajným čiernym alebo svetlým topom, ktorý doslova ozdobíte výrazným šperkom. Môžete ho kombinovať do zlatých, strieborných či iných kovových odleskov, ktorým prispôsobíte i výber malej večernej kabelky alebo topánok na opätku.

 

  • Veronika(http://www.specialeditionlife.com/)
  • 06.12.2014
  • výrazný náhrdelník,príležitosti,bežný deň
  • Vaše hodnotenie
  • Foto: http://thestylespy.com/2013/08/lets-get-dressed-how-to-style-a-white-shirt/,http://www.notdressedaslamb.com/2013/01/date-night-fur-statement-necklace.html,http://www.pinterest.com/pin/130815564150840915/,http://lookbook.nu/look/5573039-zara-leopard-coat-repeat-cashmere-knitwear-black,http://www.pinterest.com/pin/551409548100087845/

Diskusia

Pridať komentár

Informujte ma o nových príspevkoch emailom

Pridať komentár

Zdielať

Celkové ohodnotenie

Kategórie článku